Malwina daje korepetycje z języka angielskiego w Zabrzu


Zabrze: język angielski

Witam,
nazywam się Malwina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Zabrzu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Oferuję pomoc z nauce języka angielskiego. Jestem absolwentką NKJO w Zabrzu, a obecnie kontynuuj? studia uzupełniające na Uniwersytecie Śląskim. Mam 5-letnie doświadczenie w nauce j. angielskiego. Nauka u mnie, lub z dojazdem do ucznia, najchętniej okolice Zabrze-centrum ale nie tylko. Zapewni? miłą atmosferę nauki:-) W ?rody istnieje możliwo?c nauki na terenie Katowic. Ch?tnych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny:-)

Następna oferta

Poprzednia oferta