Ania Szwed daje korepetycje z biologii w Tychach


Tychy: biologia

Witam,
nazywam się Ania Szwed i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Tychach (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice, Mysłowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK××TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem magistrem biologii, posiadam uprawnienia do nauczania biologii w gimnazjum i liceum, po praktykach w szkołach ponadpodstawowych.
mam bardzo dobre podejście do ucznia, jestem osobom, która potrafi znaleźć wspólny język, wyk?adam prosto, obrazowo i przystępnie; korzystam z różnego rodzaju pomocy dydaktycznych w zależności od zagadnienia.

Następna oferta

Poprzednia oferta