Danka daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Danka i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Sympatyczna studentka udzieli korepetycji bądź też nauczy od podstaw języka niemieckiego. Wszystkie poziomy nauczania, czyli szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum a także dorośli. Dostosuj? materiał do poziomu ucznia. Pomogę w odrabianiu prac domowych, pisaniu prac, przygotowaniu do matury itd. Zapewniam dodatkowe materiały i ćwiczenia.

Jestem z wykształcenia nauczycielką języka niemieckiego po rocznej praktyce odbytej w Luxemburgu oraz po kilkuletnim pobycie w Niemczech. Mam 26 lat.

Korepetycji udzielam od lat 5-u.

45 min= 30 zł
60 min= 40 zł
90 min= 60 zł

Proszę o kontakt pod numerem tel. 660-308-555
lub proszę pisać na: danka99@autograf.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta