Marcin daje korepetycje z matematyki we Wrocławiu


Wrocław: matematyka

Witam,
nazywam się Marcin i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Profesjonalne i skutecznie, 10 letnie doświadczenie. Matematyka z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz studiów (analiza, algebra, statystyka, ekonometria). Przygotowanie do sprawdzianów, matury (na poziomie podstawowym i rozszerzonym), kolokwiów, egzaminów, także rozwiązywanie list zadań. Możliwe również zajęcia regularne. Cena 30 zł/60 min/ przy jednej osobie; 25 zł/60 min/ przy dwóch osobach. Możliwy dojazd! Możliwość wystawiania rachunków.
tel.: 609849628, e-mail: era_2@poczta.fm

Następna oferta

Poprzednia oferta