Tomasz daje korepetycje z chemii w Katowicach


Katowice: chemia

Witam,
nazywam się Tomasz i jestem korepetytorem chemii. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Para Studentów z ŚUM i z UŚ: Pomoże uczniom Liceum i Gimnazjum udzielając korepetycje z biologii i chemii przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego. Ilo?? Miejsc ograniczona! Prosimy konkretne osoby o wys?anie swojego numeru telefonu na nasz adres a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Cena za godzinę:
ok30 zł w zależności czy zajęcia będę się odbywać u Was w domu czy Przyjedziecie do Nas. Terminy zajęć do ustalenia - preferujemy weekendy

Kontakt: tommycarlos1987@gmail.com

aneczkap@poczta.onet.pl

Pozdrawiamy i Zapraszamy!!

Następna oferta

Poprzednia oferta