Marta daje korepetycje z języka polskiego w Katowicach


Katowice: język polski

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Bytom. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem tegoroczną absolwentką filologii polskiej i do?? oryginalnym dydaktykiem z niesztampowym podejściem do literatury. Jeśli chcesz spojrze? na swoje lektury z trochę innego punktu widzenia, a przy tym potrzebna Ci pomoc, np. w pisaniu maturalnej prezentacji to zapraszam na swoje zajęcia :)

Następna oferta

Poprzednia oferta