Anna daje korepetycje z języka włoskiego w Gliwicach


Gliwice: język włoski

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Gliwicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Uczę języka włoskiego od 6 lat. Mam doświadczenie w prowadzeniu szkole? językowych w międzynarodowych firmach na terenie woj. śląskiego oraz zajęć na kursach stacjonarnych w znanych Szkołach Prywatnych (lekcje indywidualne oraz zajęcia w grupach). Ukończyłam Filologi? W?osk? w 2004 r. Zatrudnienie na pe?ny etat w firmie włoskiej oraz człste wyjazdy s?u?bowe do W?och umożliwiaj? mi kontakt z żywym językiem oraz z ciekawymi materiałami dydaktyczno-naukowymi. Więcej informacji na maila. Zapraszam.

Następna oferta

Poprzednia oferta