Kamila daje korepetycje z języka polskiego w Zielonej Górze


Zielona Góra: język polski

Witam,
nazywam się Kamila i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Zielonej Górze (województwo lubuskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielam korepetycji od 10 lat, ponieważ lubię to robić i widzień efekty swojej pracy. Nie ma dla mnie beznadziejnego przypadku - wszystko zależy od podejścia, potrafię wytłumaczyć i opracować z uczniem każdy materiał. Mam opracowany własny system przygotowywania ucznia do egzaminu, oparty na wieloletnim do?wiadczeniu (ka?dorocznie przygotowuję do egzaminów 30-40 osób, głównie maturzystów, ale nie tylko), przewiduj?c różne pytania egzaminatorów. Uczę też pisania różnorodnych prac, analizy i interpretacji literatury.

Następna oferta

Poprzednia oferta