Monika Bednarczyk daje korepetycje z języka niemieckiego w Radomsku


Radomsko: język niemiecki

Witam,
nazywam się Monika Bednarczyk i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Radomsku (województwo łódzkie), a dokładnie: Prowadz? lekcje indywidualne bÄ…d? w parach na wszystkich poziomach j?zykowych. Profesjonalne przygotowanie do matury, konwersacje, gramatyka, leksyka. Dysponuj? w?asnymi materia?ami naukowymi, które dostosowuj? zależnie od potrzeb, sprawdzone metody nauczania; fachowe przygotowanie metodyczne. 25 zł/45 min lub 30 zł/60 min. Serdecznie zapraszam do wspó?pracy!!!. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Prowadzę lekcje indywidualne bądź w parach na wszystkich poziomach językowych. Profesjonalne przygotowanie do matury, konwersacje, gramatyka, leksyka. Dysponuję własnymi materiałami naukowymi, które dostosowuję zależnie od potrzeb, sprawdzone metody nauczania; fachowe przygotowanie metodyczne.
25 zł/45 min lub
30 zł/60 min.
Serdecznie zapraszam do współpracy!!

Następna oferta