Kasia Kokoszka daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Kasia Kokoszka i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka SGGW, od wielu lat udzielam korepetycji. Pomogęam ju wielu uczniom. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminów wstępnych na SGGW. Specjalne zajęcia przygotowujące do matury! (zarówno w zakresie podstawowym i rozszerzonym)
Swoich podopiecznych wyci?gam nawet z najtrudniejszych szkolnych sytuacji. WSZYSCY moi uczniowie wykazuj? 100% zdawalno?? egzaminów :) Spokojnie i bezstresowo wytłumaczę zagadnienia, z którymi sobie nie radzisz. zajęcia 2-osobowe - 20 zł/60 min (od osoby)
Pomoc w pracach pisemnych!!

Następna oferta

Poprzednia oferta