Piotr Puławski daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Piotr Puławski i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie), a dokładnie: Najlepiej Górna (Dąbrowa, Chojny). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Udzielę korepetycji dzieciom, młodzieży i dorosłym (przygotowuję do egzaminów, w tym do matury, pomagam w pracach domowych, przerabiam materiał ucznia lub na bazie własnych kserówek i książek uczę dodatkowych rzeczy - wszystko dostosowane do poziomu zaawansowania ucznia). Nauczaniem angielskiego zajmuję się od 4 lat, ponadto studiuję filologię angielską i przez ostatnie pół roku byłem na wymianie w Irlandii. Zapraszam

Następna oferta

Poprzednia oferta