Anita daje korepetycje z języka francuskiego w Cieszynie


Cieszyn: język francuski

Witam,
nazywam się Anita i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Cieszynie (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Obecnie jestem studentką drugiego roku języka francuskiego w Cieszynie. Jestem osobą kompetentn?, zaufan?, pracowit? i punktualn?, która potrafi w swobodny sposób przyswoi? uczniom ten piękny język. Dysponuję pomocami dydaktycznymi dla uczniów. Od 3 lat udzielam korepetycji w zakresie języków obcych przede wszystkim w?ród uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Następna oferta