Anna Berlińska daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Anna Berlińska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAK×TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister filologii angielskiej z 10 letnim stażem. Doświadczenie nie tylko zdobyte w kraju, na uczelni -Uniwersytet Łódzki, ale także poparte wieloma wyjazdami do USA i Anglii. Uko?czenie szkoły w Californii, zdany certyfikat TOFEL. Na zajęciach w zależności od potrzeb, przeprowadzam konwersacje, pomagam w nadrobieniu materiału, przygotowaniu do okre?lonych egzaminów- gimnazjalny, maturalny- w tym także do starej matury, FCE, CAE,TOFEL Posiadam 5-letnie doświadczenie w pracy w wiod?cych szkołach językowych w Warszawie. Jako lektor języka angielskiego w prywatnej szkole językowej mam doświadczenie w pracy z grupami, dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Zapewniam materiały, ciekawe zajęcia w miłej atmosferze i szybkie postępy :)

Następna oferta

Poprzednia oferta