Marta daje korepetycje z języka włoskiego w Warszawie


Warszawa: język włoski

Witam,
nazywam się Marta i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Tlen: latinus1978@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Pracujesz od rana do więczora siędem dni w tygodniu i nie masz czasu na kursy językowe? W?a?nie z my?l? o Tobie przygotowali?my kurs języka włoskiego via skype. Lekcji udziela nauczyciel o wieloletnim do?wiadczeniu oraz native speaker. Spróbuj - pierwsza lekcja gratis! W ofercie mamy również profesjonalne tłumaczenia każdego typu tekstów z języka polskiego na włoski oraz z włoskiego na polski. Do końca grudnia promocyjna cena 10 zł za strone A4! ZAPRASZAMY!
skype: lektor-lac e-mail: latinus1978@tlen.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta