Elżbieta daje korepetycje z matematyki w Kielcach


Kielce: matematyka

Witam,
nazywam się Elżbieta i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Kielcach (województwo świętokrzyskie), a dokładnie: i okolica. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem korepetytorem od kilku lat, posiadam wykształcenie pedagogiczne, uczę w szkole. Mam dużą cierpliwość oraz zdolno?ci przekazywania wiedzy. Moja specjalność to maturzyści i studenci. Udzielam też korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum, a także z zakresu matematyki w szkołach wyższych. Przygotowuję do egzaminów, pomagam nadrobi? zaległości. Pomagam w pracach domowych (również przez Internet). Z powodzeniem przygotuję do klasówek, matury, a także egzaminów wstępnych. Rozwi?zuj? zadania na zlecenie. Cena do uzgodnienia, w zależności od poziomu. Nie czekajcie Państwo do końca semestru, bo już za późno!!

Następna oferta

Poprzednia oferta