Justyna Dyrda daje korepetycje z języka holenderskiego w Krakowie


Kraków: język holenderski

Witam,
nazywam się Justyna Dyrda i jestem korepetytorką języka holenderskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: os. Koz?ówek. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka holenderskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAK×TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

tłumaczenia, korepetycje i konwersacje - wszystkie poziomy zaawansowania, przygotowanie do pracy i wyjazdów zagranicznych; PRACE PISEMNE [umowy, pisma urzłdowe, dokumenty aplikacyjne, prace kontrolne z zakresu literatury i przedmiotów humanistycznych; prezentacje]; wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm usług, materiały do nauki i słuchania - informacje: talen@onet.eu, tel. 793 47 27 91, GG 9258352, www.niderlandzki.blog.onet.eu

Następna oferta

Poprzednia oferta