Alina daje korepetycje z języka niemieckiego w Bydgoszczy


Bydgoszcz: język niemiecki

Witam,
nazywam się Alina i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: Bydgoszcz, Biale Blota, Zielonka, Ciele. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister Filologii Germańskiej, posiadająca przygotowanie pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i tłumaczeniu, udzieli korepetycji z języka na wszystkich poziomach.
Doświadczenie: - O?mioletnie doświadczenie jako tłumacz (tłumaczenia techniczne z bran?y techniki instalacyjnej, grzewczej, sanitarnej, tłumaczenia handlowe - spotkania z Dostawcami, posiedzenia Komisji Bran?owych, obrady Zarzłdu)
- wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka - kursy niemieckiego dla pracowników firmy, indywidualne zajęcia z uczniami na wszystkich poziomach zaawansowania

Następna oferta

Poprzednia oferta