Agnieszka daje korepetycje z języka polskiego w Krakowie


Kraków: język polski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, czwartku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK××TAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem nauczycielką w liceum i gimnazjum, uczyłam również w szkole podstawowej (magister filologii polskiej na UJ). Udzielam korepetycji dzieciom w różnym wieku, głównie licealistom przygotowującym się do MATURY (pisemna i ustna). Cechuje mnie indywidualne podejście do ucznia i duże zaangażowanie w swoją pracę. Mogę zapewnię solidne przygotowanie do matury i pomoc w nadrabianiu zaległości. Oferuję mnóstwo ciekawych ćwiczeń, posiadam dużo fachowych materiałów. Zapewniam miłą atmosferę, fachow? pomoc, solidne przygotowanie I ciekawe pomysły! Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta