Karolina daje korepetycje z fizyki w Warszawie


Warszawa: fizyka

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką fizyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z fizyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, czwartku, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK××××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem doktorantką w Instytucie Fizyki Teoretycznej UW mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji studentom i uczniom (w tym przygotowanie do matury) z fizyki i matematyki; prowadziłam również zajęcia w szkole. Chętnie pomogę w zaliczeniach, sprawdzianach, kolokwiach, egzaminach, pracach, a także sprawozdaniach z pracowni, nadrobieniu zaległości; wytłumaczę przystępnie materiał w przyjemnej, bezstresowej atmosferze :)

Cena: 50 zł/h(60 min), 80 zł/2h

Karolina

Następna oferta

Poprzednia oferta