Paweł Karolczuk daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Paweł Karolczuk i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student filologii angielskiej z modużem dziennikarstwo udzieli korepetycji z każdego zakresu (poziom podstawowy, średnio-zaawansowany, zaawansowany), pomoże przygotować się do matury i innych testów. Piszł również streszczenia, eseje, wypracowania - możliwa nauka mówienia. W zakresie moich umiejętności le?y również korekta i pisanie artyku?ów z dziedziny biologiczno-chemicznej. Możliwy dojazd do klienta!

Następna oferta

Poprzednia oferta