Agnieszka daje korepetycje z historii sztuki w Krakowie


Kraków: historia sztuki

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką historii sztuki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Kraków, Bronowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii sztuki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellonskiego (specjalność g?ówna nauczycielska, dodatkowa edukacja plastyczna). Obecnie kończę również studia na wydziale polonistyki na specjalnościach: komparatystyka i wiedza o kulturze. Oferuję pomoc w przygotowaniu do matury ustnej i pisemnej, egzaminów wstepnych na kierunki humanistyczne, oraz korepetycje z języka polskiego i historii sztuki. Oferuję również korekt? prac, jak również ich pisanie.
Lokalizacja ul. Rydla (Bronowice)

Następna oferta

Poprzednia oferta