Agnieszka daje korepetycje z języka polskiego w Krakowie


Kraków: język polski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Kraków, Bronowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego (specjalność g?ówna nauczycielska, dodatkowa edukacja plastyczna). Obecnie kończę również studia na wydziale polonistyki na specjalnościach: komparatystyka i wiedza o kulturze. Oferuję pomoc w przygotowaniu do matury ustnej i pisemnej, egzaminów wstępnych na kierunki humanistyczne, oraz korepetycje z języka polskiego i historii sztuki. Oferuję również korekt? prac, jak również ich pisanie.
Lokalizacja ul. Rydla (Bronowice)

Następna oferta

Poprzednia oferta