Barbara daje korepetycje z matematyki we Wrocławiu


Wrocław: matematyka

Witam,
nazywam się Barbara i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister matematyki, doktorant. Skuteczna i cierpliwa nauka, przy regularnych korepetycjach uczeń średnio podwyższa swój poziom o dwie oceny w gór?. Duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji (12 lat) i prowadzeniu ćwiczeń ze studentami (5 lat). Cały przekrój poziomów nauczania. Z matematyki wyższej: Rachunek Prawdopodobie?stwa, Procesy stochastyczne, Statystyka, Statystyka matematyczna,Logika, Analiza, Algebra, Równania Ró?niczkowe. P?atno?? po każdej lekcji.

Następna oferta

Poprzednia oferta