Karolina daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam do nauki i doskonalenia języka angielskiego. Studentka filologii angielskiej udzieli korepetycji! Zapewniam ciekawe materiały, miłą atmosferę i szybkie postępy. Przygotuję do sprawdzianów, egzaminów oraz pomogę przy kłopotach w nauce! Serdecznie zapraszam uczniów! Zajęcia są dostosowane do oczekiwań, wieku i stopnia zaawansowania uczniów. Każdy uczeń jest traktowany indywidualnie. Cena w zależności o wieku i stopnia zaawansowania ucznia od 20 zł do 40 zł. Cena zawiera materiały dla ucznia oraz koszt dojazdu. Zajęcia mogę się odbywać w Warszawie i okolicach. Godziny do ustalenia. mail: karolina16sz@interia.pl tel: 515876026 Zapraszam Serdecznie!

Następna oferta

Poprzednia oferta