Marzena daje korepetycje z języka angielskiego w Rudzie Śląskiej


Ruda Śląska: język angielski

Witam,
nazywam się Marzena i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Rudzie Śląskiej (województwo śląskie), a dokładnie: Ruda ŚlÄ…ska 1. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczyciel szkoły podstawowej udzieli korepetycji z języka angielskiego. Nauczanie: -od podstaw -dla średniozaawansowanych -przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego -przygotowanie do matury z języka angielskiego Posiadam bardzo dużo materiałów. Zajęcia dostosowuje indywidualnie do ucznia- biorą pod uwagi indywidualne potrzeby. Istnieje możliwość negocjowania ceny w zależności od liczby osób (zniżki dla grup)

Następna oferta

Poprzednia oferta