Małgorzata Bojaryn daje korepetycje z języka holenderskiego w Katowicach


Katowice: język holenderski

Witam,
nazywam się Małgorzata Bojaryn i jestem korepetytorką języka holenderskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: cała Polska i ?wiat. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka holenderskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype gosialipka-bojaryn
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam, jestem nauczycielem języka niderlandziego z 3-letnim stażem. 2 lata przebywałam w Holandii, gdzie miałam możliwość uczenia się i poznawania kultury holenderskiej. Mam bogaty zestaw materiałów do nauki. Prowadzę lekcje przez skype, przez co oszczłdzam czas ucznia, jak i swój na zb?dne dojazdy, i dlatego też wi?kszo?? uczniów mieszka za granicą, a ma możliwość nauki. W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt.

Następna oferta