Magdalena Liszewska daje korepetycje z biologii we Wrocławiu


Wrocław: biologia

Witam,
nazywam się Magdalena Liszewska i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zaczynasz panikowa? że nie starczy Ci czasu na powtórki do matury? Spokojnie!Cierpliwa studentka medycyny z chęcią podejmie się pomocy w nauce biologii :)Z chęcią przygotuję Cię do egzaminu maturalnego zarówno na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Wspólnie zaplanujemy wydajny plan powtórek, tak że spokojnie powtórzysz wszystko kilka razy! Gwarantuję ogrom dodatkowych materiałów, których rozwiązywanie zaznajomi Cię z wszystkimi typami zadań które mogę Cię spotkań na maturze!
Ponadto pomogę każdemu na każdym poziomie nauki w problemach z biologią :)

Następna oferta

Poprzednia oferta