Agnieszka daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 60 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam na ciekawe i dynamiczne zajęcia z języka francuskiego.
Jestem wykwalifikowanym lektorem z wieloletnim stażem nauczania, stale doskonal?cym swą wiedzę i kompetencje pedagogiczne.

Proponuję zajęcia na wszystkich poziomach z języka francuskiego administracyjnego, biznesowego, prawniczego a także z języka francuskiego ogólnego. Przygotowuję do matury, do egzaminów certyfikuj?cych DELF i DALF a także do egzaminów potwierdzających praktyczn? znajomość w mowie i piśmie języka francuskiego u?ywanego w biznesie.

Dysponuję dostępem do informacji z zakresu frankofonii a także do oryginalnych materiałów dydaktycznych: audio, video, książki, prasa, albumy, które wykorzystuj? podczas prowadzonych przeze mnie zajęć.

Prowadzę autorskie kursy nauczania języka francuskiego zarówno podczas lekcji z klientem indywidualnym jak i na kursach typu in company. Gwarantuję kszta?cenie na miarę oczekiwań i potrzeb osoby uczęej się.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt:
agnieszka_moldoch@yahoo.fr
501 729 378

Następna oferta

Poprzednia oferta