Kamil B. daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Zebrzydowice


Zebrzydowice: język angielski

Witam,
nazywam się Kamil B. i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Zebrzydowice (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 10 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Mam na imię Kamil. Mam 16 lat. Zdoby?em wiele osi?gni?? w konkursach z j. angielskiego oraz maksymaln? ilość punktów w egzaminie próbnym do liceum. W szkole podstawowej i gimnazjum na zako?czenie semestru zawsze mam ocenę bardzo dobra lub celuj?c?. Zapraszam wszystkie dzieci w wieku od 8-12 lat, z Zebrzydowic lub okolic, które chcą nauczyć się angielskiego w przyjemny i łatwy sposób. Korepetycje mogę się odbywać raz, bądź 2 razy w tygodniu (ilość lekcji wybiera ucze?). Jeżeli uczeń wybierze pakiet 1 lekcja/tydzień:
lekcja (60 min.) - 10 zł.

Jeżeli uczeń wybierze pakiet 2 lekcje/tydzień:
1-sza lekcja w tygodniu - 10 zł.
2-ga lekcja w tygodniu - 5 zł.