Joanna daje korepetycje z języka niemieckiego we Wrocławiu


Wrocław: język niemiecki

Witam,
nazywam się Joanna i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka studiów w Niemczech (Diplom Kulturwissenschaften oraz podyplomowo Administracja Europejska), magister filologii germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w ?rodowisku międzynarodowym udzieli od lutego korepetycji z języka niemieckiego na wszelkich poziomach zaawansowania (w tym konwersacje, przygotowanie do podjęcia studiów w Niemczech, a także język biznesu, ekonomiczny, HR, administracja europejska,UE,). Zapewniam materiały. Możliwy dojazd do ucznia- w tym przypadku kwota nieco wyższa. Możliwe tłumaczenia- cena do ustalenia.

Następna oferta

Poprzednia oferta