Honorata daje korepetycje z języka francuskiego w Poznaniu


Poznań: język francuski

Witam,
nazywam się Honorata i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również maturzystów do studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę korepetycji z języka francuskiego. Jestem studentką V roku filologii romańskiej, po półrocznym pobycie we Francji na stypendium. Pracowałam też we Francji przez kolejne pół roku. Udzielę korepetycji na każdym poziomie, pomogę zrozumieć zawiłości gramatyki, pomogę poszerzyć znajomość lub rozpoczł? nauką tego pięknego języka jakim jest francuski. Lekcje mogę mie? także formę konwersacji, pomogę w pisaniu prac, wykonywaniu tłumaczeń. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w udzielaniu lekcji języka francuskiego i tłumaczeniu. Serdecznie zapraszam i gwarantuje mila atmosferę i profesjonalizm.

tel: 600 708 874

Następna oferta

Poprzednia oferta