Ola daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Ola i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką trzeciego roku Filologii Angielskiej na specjalizacji nauczycielskiej. Zapraszam na lekcje w miłej i bezstresowej atmosferze. Posiadam wiele ciekawych materiałów własnych. Dobierane one są indywidualnie w zależności od poziomu znajomości języka przez ucznia. Uczę na poziomie podstawówki, gimnazjum, szkoły średniej oraz dorosłych. Pomagam nadrobi? zaległości, przygotować się do sprawdzianów. Zapewniam urozmaicone ćwiczenia z gramatyki, słownictwa i wymowy oraz konwersacje. Korepetycji udzielam od trzech lat, pracowałam również przez d?u?szy czas w Anglii.

Następna oferta

Poprzednia oferta