Kamila daje korepetycje z języka francuskiego w Gliwicach


Gliwice: język francuski

Witam,
nazywam się Kamila i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Gliwicach (województwo śląskie), a dokładnie: wszystkie. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Potrzebujesz pomocy?? Gramatyka, słownictwo, konwersacje albo prace pisemne są dla Ciebie problemem?? Wybierz korepetycje on-line!! Dlaczego korepetycje on-line ??? Bo taniej, bo nie musisz się martwi? dojazdem do Twojego korepetytora, bo masz szans? na solidną współpracę z nauczycielem francuskiego WE FRANCJI bez wychodzenia z domu, bo będziesz mie? dostęp do rzetelnych pomocy dydaktycznych prosto z kraju win i serów! Wystarczy Twoj dostęp do Internetu i stałe ??cze telefoniczne (nie musisz dzwońi? do Twojego nauczyciela - to są dodatkowe koszty! To NAUCZYCIEL zadzwońi do CIEBIE!!).

Następna oferta

Poprzednia oferta