Katarzyna Kosik daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Katarzyna Kosik i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Imielin, Natolin. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: saret@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką V roku Biologii SGGW (spec. mikrobiologia, genetyka). Przygotowuję do matury podstawowej i rozszerzonej, egzaminów, sprawdzianów z biologii. Mam trzyletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Dysponuję różnymi podręcznikami i licznymi testami maturalnymi. Testy sprawdzam poza lekcjami za free. Możliwe są lekcje 2-osobowe (40 zł/h).
Prowadzę zajęcia u uczniów i u siebie (Imielin). Zapewniam miłą atmosferę, ciekawe lekcje i odpowiedni? motywację :) Zapraszam!
tel. 509 28 38 99

Następna oferta

Poprzednia oferta