Swietłana daje korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie


Warszawa: język rosyjski

Witam,
nazywam się Swietłana i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem native speakerem z bogatym doświadczeniem w nauczaniu języka rosyjskiego. Przygotuję do matury, egzaminów wstępnych - pisemnych i ustnych(mam wszystkie niezb?dne materiały). Nauczę Cię mówię i pisać w jęz. rosyjskim, zapoznam z bogactwem rosyjskiej kultury i literatury. WSZYSTKIE POZIOMY ZAAWANSOWANIA! Doskonalenie mówienia, słuchania, czytania, słownictwa i gramatyki. MIŁA ATMOSFERA!! ZAWSZE DBAM O INTERESY MOICH UCZNIÓW!!

Następna oferta

Poprzednia oferta