Maciek K. daje korepetycje z języka angielskiego w Szczecinie


Szczecin: język angielski

Witam,
nazywam się Maciek K. i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych udzieli korepetycji na każdym poziomie, posiadam 2 letnie doświadczenie w nauczaniu. Prowadzę kursy indywidualne, grupowe, dla wyjeżdżających zagranice, kursy intensywne, dla dzieci oraz przygotowujące do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Tłumacze także teksty z języka angielskiego na język polski. Dostarczam materiały do nauki. Możliwość dojazdu do ucznia! CENA 25 zł za 60 min!

telefon: 0 723 559 059
e-mail: maciej.kowalczyk@aol.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta