Maciej Belcarz daje korepetycje z biologii w Krakowie


Kraków: biologia

Witam,
nazywam się Maciej Belcarz i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam Was młodzi biolodzy i Rodzice.
Nazywam się Maciej Belcarz, Jestem nauczycielem mianowanym biologii w Liceum i Technikum. (posiadam także doświadczenie zawodowe z gimnazjum i szkoły podstawowej). Ukończyłem biologią na wydziale Geograficzno- Biologicznym Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
Zapraszam na korepetycje z biologii.
Na zajęcia zapraszam do mnie do domu z uwagi na dużą bazę dydaktyczn? i materiały. Przygotowuję młodzież do poprawek, egzaminów klasyfikacyjnych i matury z biologii na wszystkich poziomach.
Zapraszam do odwiedzenia strony www mojej szkoły.
www.zse-2.Kraków.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta