Robert Paluch daje korepetycje z fizyki w Warszawie


Warszawa: fizyka

Witam,
nazywam się Robert Paluch i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z fizyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Ogłoszenie o korepetycjach z fizyki

Student fizyki na Politechnice Warszawskiej udzieli korepetycji z fizyki uczniom liceum i gimnazjum. Spotkania w domu klienta (Śródmieście, Ochota, Wola, Bemowo, inne wedle uzgodnie?) lub w czytelni Politechniki Warszawskiej.

Op?ata za godzinę zegarową korepetycji wynosi 30 zł. Op?ata za dwie godziny z rzłdu wynosi 50 zł. Pierwsza godzina bezpłatnie :)

Ch?tnych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w godzinach popo?udniowo-wieczornych.

Tel: 509804323
mail: robert.paluch1@gmail.com lub rpaluch@student.if.pw.edu.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta