Klaudia Manikowska daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Klaudia Manikowska i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka romanistyki UW udzieli korepetycji z j. francuskiego lub poprowadzi konwersacje. Liczne pobyty we Francji, doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Posiadam certyfikat DELF B2. Obecnie przygotowuję się do Dalf-a C1 Miła atmosfera i dużo materiałów. Efekt gwarantowany ;)

Następna oferta

Poprzednia oferta