Marta Rutkowska daje korepetycje z języka angielskiego w Sopocie


Sopot: język angielski

Witam,
nazywam się Marta Rutkowska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Sopocie (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studia PG na kierunku Environment Protection and Management z certyfikatem językowym Empik SJO oraz 7-letnim doświadczeniem w nauczeniu (Metodyk Językowy techniki CALLAN/ AVALON/ SITA/ talking kids w Akademii; The INSELL Method w doskonaleniu umiejątnosci komunikacji; biznesowe szkolenia językowe dla prywatnych korporacji (Białystok/ Warszawa/ Trójmiasto) do certyfikatu FCE, BEC, w sektorze Medical Care; lider AIESEC, wymiana międzynarodowa, TOFEL-preparation; warsztaty artystyczne, animacja:
- Nauka od podstaw (także dorośli) w sympatycznym, niestresuj?cym towarzystwie ;-)
- Przygotowanie do MATURY/ CERTYFIKATU/ PRACY (symulacje egzaminów; bogaty zasób materiałów do nauki). Profesjonalna asekuracja metodyczno-edukacyjna!
W szczególnych przypadkach możliwość dojazdu do domu Ucznia (Centrum miasta): lekcja min. 2-godzinna, grupa, dziecko niepe?nosprawne.

Rutka Korki. Pomoc językowa ANGIELSKI
+48) 784 633 049
mmrutkowska@o2.pl
http://mmrutkowska.wizytowka.pl/

Następna oferta

Poprzednia oferta