Justyna daje korepetycje z języka angielskiego w Szczecinie


Szczecin: język angielski

Witam,
nazywam się Justyna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką trzeciego roku anglistyki, mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym na różnych poziomach zaawansowania. Jeżeli stresuj? i m?czł ciebie kursy grupowe, zadzwoń lub napisz, zapewniam miłą i bezstresową atmosferę nauki oraz w razie potrzeby własne materiały edukacyjne. Możliwość dojazdu do ucznia.
telefon: 504 122 495

Następna oferta

Poprzednia oferta