Ola daje korepetycje z języka niemieckiego w Łodzi


Łódź: język niemiecki

Witam,
nazywam się Ola i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie), a dokładnie: Łód? i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka IV roku niemcoznawstwa udzieli korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia mogę odbywać się indywidualnie lub w kilkuosobowych grupach. Chętnie poprowadzę zajęcia zarówno z osobami dorosłymi, młodzieżą szkoln? jak i dzieciakami. Gwarantuję profesjonalne przygotowanie do matury, sprawdzianów szkolnych jak i nauczanie poczłtkowe. Cieplutko zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Następna oferta

Poprzednia oferta