Agnieszka daje korepetycje z języka niemieckiego w Będzinie


Będzin: język niemiecki

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Będzinie (województwo śląskie), a dokładnie: Syberka. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam! Jestem magistrem filologii germańskiej Uniwersytetu Śląskiego. Chętnie udzielę korepetycji tym, którzy: - mają problemy z nauką języka niemieckiego - kochaj? ten język i chcą robić coś więcej nią podręcznik w szkole - nie znają jeszcze niemieckiego, a chcieliby rozpoczł? nauką. Uwaga! Jestem perfekcjonistk?. Nikt nie wyjdzie ode mnie z zajęć niedouczony. Jestem bardzo cierpliwa :) W mojej ofercie znajduj? się wszystkie poziomy nauczania - od przedszkołaka do starszej młodzieży - bez ogranicze? wiekowych. - nauczanie poczłtkowe - podstawówka - gimnazjum - szkoła średnia - studia Oferuję prace z różnorodnymi ?rodkami naukowymi, przy u?yciu ró?norakich metod nauczania (pisa?am pracę magistersk? z zakresu metodyki). Tel. 509418224

Następna oferta

Poprzednia oferta