Agnieszka daje korepetycje z języka włoskiego w Warszawie


Warszawa: język włoski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Julianowska 20 m.2/Targówek. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Italianistyki UW i wielokrotn? stypendystk?. Od wielu lat język włoski jest moją pasją, która udziela się moim uczniom :)) Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Serdecznie zapraszam na skuteczną, profesjonaln? i sympatyczn? nauką :) Do zobaczenia!

Następna oferta

Poprzednia oferta