Magdalena daje korepetycje z matematyki w Bydgoszczy


Bydgoszcz: matematyka

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam Jestem studentką I roku Biotechnologii na UTP, pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów, klasówek z matematyki oraz chemii na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum.
W razie gdybym nie odbiera?a telefonu proszę o smsa albo o odzew w późniejszej gdzinie (mogę być na uczelni) moim doświadczeniem jest nauka brata przed każdym sprawdzianem z matematyki, lub chemii który jest w klasie 3 gimnazjum. poza tym tłumaczę matematyką i chemią od 2 lat osobom w szkole podstawowej i gimnazjum, oraz niektóre dzia?y na poziomie liceum.

Następna oferta

Poprzednia oferta