Magdalena daje korepetycje z języka francuskiego w Bydgoszczy


Bydgoszcz: język francuski

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK×TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki


Witam, W tym roku ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy, uzyskałam tytuł licencjata w zakresie nauczania języka francuskiego. Obecnie studiuję filologię romańską na UAM- studia zaoczne magisterskie uzupełniające. Mieszkam w Bydgoszczy. Chętnie udzielę korepetycji z języka francuskiego na wszystkich poziomach: początkującym średnio zaawansowanym, zaawansowanym. Przygotuję do sprawdzianów, matury i egzaminów. Gwarantuję skuteczną nauką numer kom: 668418384

Następna oferta

Poprzednia oferta