Ania daje korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie


Warszawa: język rosyjski

Witam,
nazywam się Ania i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa, Pl. Unii Lubelskiej. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Tanio, solidnie i zabawnie! Udzielam korepetycje z języka rosyjskiego na wszystkich poziomach od przedszkołaka do biznesmena. Jestem native speaker-em. Lekcje ze mną są zawsze ciekawe, posiadam sporo materiałów pomocniczych, mogę wypo?ycza? książki i muzyk? żeby się os?ucha? z językiem. Jestem wymagaj?ca, a to przynosi dobre skutki - moje uczniowie zdaję maturę z rosyjskiego na 90 - 100%
Możemy się spotykać u mnie, a również tam gdzie Tobie będzie wygodniej.
Robi? również tłumaczenia dokumentów, pomagam w napisaniu prac.
Kontakt ze mną przez e-mail aliol@o2.pl albo kom. 509 406 620

Następna oferta

Poprzednia oferta