Dobromiła daje korepetycje z języka angielskiego w Mikołowie


Mikołów: język angielski

Witam,
nazywam się Dobromiła i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Mikołowie (województwo śląskie), a dokładnie: Łaziska Górne. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką pierwszego roku pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim, angielskiego uczę się od 12 lat. Zapewniam ciekawe lekcje, które na pewno nie znudzł się dzieciom -oprócz solidnej pracy postaramy się wykorzystać różne ?rodki i zabawy aby lepiej przyswoi? wiedzę! Gwarantowane pe?ne zaangażowanie, kreatywno?? i solidność.

Poprzednia oferta