Wojciech Lipski daje korepetycje z języka angielskiego w Tarnowie


Tarnów: język angielski

Witam,
nazywam się Wojciech Lipski i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tarnowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype wojciechlipski
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem 3 roku filologii angielskiej w Tarnowie. Język ten to moja ogromna pasja dla tego gwarantuję duże zaangażowanie i wysoki poziom lekcji. Mam za sobą kilka wyjazdów do Anglii. Jednym z nich być 5-miesiączny pobyt na stypendium na uczelni w Blackburn, kierunek: j. angielski. Jeśli nie jest pan/pani zdecydowany/a to zapraszam na jedną czy dwie bezpłatne lekcje próbne. Jestem osobą o niezwykle pozytywnym nastawieniu do nauki i nauczania, mam w sobie ogromne ilości entuzjazmu, który w przypadku nauki języka jest niezwykle zaraźliwy. W moim s?owniku nie ma takiego wyrazu jak impossible (nie wiem nawet jaki jest jego polski odpowiednik), dlatego zapraszam również tych mniej zdolnych, którym wydaje się, że opanowanie j. angielskiego ich przerasta.

"It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed." Napoleon Hill
(Prawd? jest, iż najlepszym sposobem na odniesienie sukcesu jest pomóc innym go odnie??)

Dlatego też efektywna pomoc Pani/Panu w nauce le?y głównie w moim interesie!

Następna oferta

Poprzednia oferta