Maciej daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Maciej i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem 4 roku SGH w Warszawie. Udzielę korepetycji z języka angielskiego. Posiadam dwuletnie doświadczenie w nauczaniu na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym. Przez ostatnie pół roku mieszkałem za granicą i na codzień pos?ugiwa?em się językiem angielskim. Cena 30 zł/60 min. Zajęcia odbywaćyby się u mnie w mieszkaniu w centrum Warszawy, opcjonalnie u ucznia pod warunkiem, ze nie będzie to daleko od centrum Warszawy.

Następna oferta

Poprzednia oferta